Inauguracja roku pracy RŚŻ

W pierwszą sobotę sierpnia w naszym kościele parafialnym Kręgi Rodzin wraz z Oazą Młodzieżową i Dziecięcą zainaugurowały Mszą świętą kolejny rok pracy Ruchu Światło-Życie. W tym roku formacja przebiegać będzie pod hasłem: „Czyńcie uczniów”. Mszy św.  przewodniczył Ks. Prałat Jan Krupiński w asyście ks. wikariusza Marcina Padowskiego. W kościele zgromadziło się ponad 60-ciu „Oazowiczów” z naszej Parafii. Po Mszy św. wszyscy udali się na ognisko przy Świetlicy w Tarnawie Górnej, gdzie Kręgi Rodzin postarały się o kiełbaskę, ciasto, a także o gorącą herbatkę. Oaza bardzo ciepło przywitała się z nowym wikariuszem Parafii, a zarazem nowym moderatorem Ruchu księdzem Marcinem Padowskim. Był także akcent urodzinowy – w gronie „dorosłych” powitano kończącą w tych dniach „osiemnastkę” animatorkę muzyczną Anię Kozakiewicz, dla której zebrani odśpiewali życzenia urodzinowe. Ania z tej okazji uraczyła wszystkich smacznym ciastem i na życzenie oazowiczów, pięknym jak zawsze śpiewem.Prowadź Aniu dalej nasze pociechy, bo robisz to wspaniale! Niech Ci Pan Bóg błogosławi w każdej chwili Twego życia. Szczęść Boże!

Wesoła atmosfera towarzyszyła wszystkim do końca. Swoje talenty wokalno-instrumentalne prezentowali i dorośli i dzieci. Zaprezentował także częściowo(bo zapewne nie wszystkie) swoje możliwości ks. Marcin. Oj śpiewa On ci i gra na gitarze że ho, ho…

HiJK