Odpust parafialny

Już tradycyjnie w dniu 26.08.2008 r. w naszej Parafii odbył się odpust parafialny z okazji Święta Matki Boskiej Częstochowskiej. Tym razem Mszę odpustową odprawił  i Słowo Boże wygłosił Ks. Proboszcz Parafii z Czerwonej Woli rodzinnej miejscowości dotychczasowego wikariusza naszej parafii Ks. Krzysztofa. Mszę koncelebrowali także księża rodacy z naszej Parafii Ojciec Kalikst Biskup oraz ks. Łukasz Pałacki. Rolę gospodarza pod nieobecność ks. Proboszcza pełnił ks. Krzysztof. Oficjalnie mogliśmy poznać także nowego wikariusz naszej Parafii ks. Marcina Padowskiego rodem z Parafii Sarzyna. Mszę odpustową zakończyła uroczysta procesja wokół naszego kościoła zakończona błogosławieństwem wiernych Najświętszym Sakramentem. W uroczystościach uczestniczyli także księża z Dekanatu Rzepedzkiego, a Eucharystię swoim śpiewem ubogacała parafialna Schola.

HiJK