XXVI Niedziela zwykła

2022-09-25

OGŁOSZENIA

1. Msze św. codzienne o godz. 7.00 i 18.00 do piątku włącznie. Od soboty Msza św. wieczorna o godz. 17.00!
  2. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik, czas szczególnej modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy do licznego w nich udziału. Dla dzieci przygotowaliśmy dla zachęty wyklejanki, które będą także sprawdzianem uczestnictwa. Za odmówienie Różańca we wspólnocie można zyskać odpust zupełny. Zachęcamy również do odmawiania różańca w rodzinach.
  3. W sobotę na Mszę św. zapraszamy młodzież z klas VI-VIII. Podczas Mszy św. uczniowie klasy VI złożą deklaracje przystąpienia do sakramentu bierzmowania.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na październik: Za uczestników nabożeństw różańcowych, aby przez rozważanie tajemnic życia Pana Jezusa i Jego Matki postąpili na drodze dojrzałości chrześcijańskiej.
  5. We wtorek obchodzimy wspomnienie św. Wincentego á Paulo, kapłana; w środę św. Wacława, męczennika;  w czwartek święto śś. Archaniołów: Michała, Gabryela i Rafała; w piątek wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła; a w sobotę wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Wszystkim solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa.
  6. Za tydzień składka na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  7. Spotkanie dla kandydatów na ministrantów we wtorek o godz. 17.00 (w kościele), oazy młodszej w piątek o godz. 17.00, a oazy starszej w piątek po Mszy św.
  8. Bóg zapłać za utrzymanie porządku w kościele w ostatnim tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy rodziny: Bogumiły Malec, Piotra Kiełtyki, Andrzeja Kardasza, Huberta Ogarka i Krzysztofa Ogarka.
  9. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę: Św. Krzyż – Jasna Góra – Kraków. Szczegóły na plakatach w gablotce. Zapisy do przyszłej niedzieli.