IV Niedziela Wielkanocna

2024-04-21

OGŁOSZENIA

1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Zachęcamy wszystkich do gorącej modlitwy w tej intencji. Módlmy się zwłaszcza o powołania dla naszej diecezji, a także w intencji Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu.
  2. Msze święte w tym tygodniu o godz. 7.00 i 18.00, w sobotę o godz. 8.00.
  3. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Patrona Polski i naszej parafii. Msze św.: o godz. 11.00 – uroczysta suma odpustowa i o godz. 17.00 ­– połączona z udzieleniem sakramentu bierzmowania. Prosimy Straż Pożarną i wszystkie grupy parafialne o pomoc w zorganizowaniu uroczystości odpustowej. Zwracamy się także z prośbą do rodziców, aby wyrazili pisemną zgodę na uczestnictwo dzieci szkolnych we Mszy św. odpustowej.
  4. W tym tygodniu, w czwartek, obchodzimy również święto św. Marka, Ewangelisty.
  5. W poniedziałek na Mszy św. spotkanie dla młodzieży klasy 8, połączone ze złożeniem przyrzeczeń abstynenckich. Po Mszy św. próba generalna przed bierzmowaniem.
  6. Spotkanie oazy młodszej w piątek o godz. 17.00, a oazy starszej w piątek po Mszy św.
  7. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za ofiary złożone na prace remontowe w kościołach i przy parafii. Kwoty podajemy w ogłoszeniach w kościele.