IV Niedziela Zwykła

2023-01-29

OGŁOSZENIA

1. Msze św. codzienne: od poniedziałku do środy o godz. 7.00;  w czwartek o godz. 8.00 i 17.30; w piątek o godz. 7.00 i 17.00; w sobotę o godz. 17.00.
  2. We wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.
  3. W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Zgodnie z tradycją poświęcamy gromnice. W tym dniu przeżywamy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za osoby powołane do życia zakonnego i o nowe powołania do szczególnej służby Bożej. Składka na zakony klauzurowe. Msze św. z poświęceniem gromnic o godz. 8.00 i 17.30, w Olchowej o godz. 16.00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w Olchowej od godz. 15.20, Msza św. o godz. 16.00.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 i okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty.
  6. Także w piątek – z racji wspomnienia św. Błażeja bpa, patrona chorób gardła – błogosławieństwo jabłek.
  7. W przyszłą sobotę, w Sanoku, odbędzie się kolejny tzw. Męski Różaniec. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  8. W przyszłą niedzielę, na sumie, zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na luty: O nowe powołania do życia konsekrowanego w Kościele.
  9. Również w przyszłą niedzielę – z racji wspomnienia św. Agaty – błogosławieństwo chleba, wody i soli.
  10. Składka za tydzień na potrzeby Archidiecezji.
  11. Od poniedziałku dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej:
  • poniedziałek od godz. 15.00 – od nr 87 (Józef Zarzyczny) do nr 76A (Tomasz Stróżak)
  • wtorek od godz. 15.00 – od nr 76 (Agata Ścieranka) do nr 209 (Adam Malec)
  • środa od godz. 15.00 – od nr250C(Damian Stach) do nr bn (Marek Makarczak)
  • sobota od godz. 9.00 – od nr 67 (Wanda Jarosz) do nr 46 (Barbara Lewandowska)

12. Bóg zapłać za utrzymanie porządku w kościele w ostatnim tygodniu. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy rodziny: Marka Marcinika, Stanisława Śliwy, Stanisława Stacha, Zbigniewa Adamkiewicza i Tadeusza Osieckiego.

13. Spotkanie oazy młodszej w piątek o godz. 16.00.

14. Zachęcam do czytania prasy katolickiej… Na stolikach jest wyłożony Gość niedzielny.