Odpust ku czci NMP Częstochowskiej

W Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej jak co roku parafia nasza przeżywa odpust ku czci swojej Patronki. W tym roku sumie o godz. 11.00 przewodniczył Ks. Prałat Józef Trela - kanclerz Archidiecezji Przemyskiej, który wygłosił również okolicznościowe kazanie. W oprawę Mszy św. włączyli się przedstwiciele parafii czytając Słowo Boże i Modlitwę wiernych. Sumę odpustową uświetnili kapłani z Dekanatu Rzedzkiego na czele z Księdzem Dziekanem. Byli również Księża Rodacy i Księża z Parafii Zagórz. Po Mszy św. była procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła w oprawę której właczyli się strażacy, członkinie KGW wraz z pięknymi wieńcami, dziewczęta niosące fletrony i LIturgiczna Służba Ołtarza. Na zakończenie było błogosławieństwo i pieśń "My chcemy Boga..." Nie zabrakło też kramów i odpustowych "rybek".