Uroczystość Wszystkich Świętych

Uroczystość Wszystkich Świętych pozwala nam na nowo spojrzeć na tych, którzy cieszą się już obecnością Boga w Kościele chwalebnym. W Dzień Zaduszny będziemy wspominali wiernych zmarłych, którzy jeszcze oczekują w czyśćcu na nasze modlitwy i pokutują za winy poniesione za życia.
Podczas Mszy św. koncelebrowanej której przewodniczył Ks. Karol Wandas a Słowo Boże wygłosił Proboszcz Ks. Krzysztof Sobiecki,  dziękowaliśmy Bogu za tych wszystkich, którzy byli z nami a teraz cieszą się już szczęściem w niebie.

Po Mszy św. była procesja na cmentarz. Podczas kolejnych stacji polecano w modlitwie biskupów, kapłanów, siostry i braci  zakonnych, rodziców, dziadków, nauczycieli i wychowawców oraz tych wszystkich, którzy walczyli w obronie naszej Ojczyzny.  Po skończonym nabożeństwie korzystając z pięknej pogody był czas na chwilę refleksji, modlitwę i zapalenie zniczy na grobach najbliższych.