Pożegnanie Ks. Karola

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy Adwent czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. W I Niedzielę Adwentu dziękowaliśmy Bogu za posługę w naszej parafii wikariusza Ks. Karola Wandasa, który decyzją Ks. Arcybiskupa Adama Szala został posłany do parafii w Dukli. Na Mszy św. o godz. 12 miało miejsce pożegnanie Ks. Karola. W liturgię Mszy św., której przewodniczył Ks. Karol włączyła się schola starsza i młodsza poprzez czytania, śpiew i modlitwę wiernych. Najpierw za pracę w parafii Ks. Karolowi dziękował Ks. Proboszcz. Następnie młodzież i ministranci. Podziękowania składali również przedstawiciele Przedszkola Niepublicznego w Tarnawie i Wielopolu, w których Ks. Karol prowadził katechezę. Na zakończenie podziękowania złożyli przedstawiciele Rady Parafialnej. Niech Dobry Bóg błogosławi Księdzu Karolowi w dalszym życiu a Maryja - Matka Kapłanów otacza płaszczem swojej opieki.