Święta Bożego Narodzenia w parafii

Świętowanie Bożego Narodzenia w parafii rozpoczęto Pasterką. W pięknie przystrojonej światyni o północy. Mszy św. koncelebrowanej przewodniczył O. Zbigniew. Słowo Boże do zgomadzonych wygłosił Ksiądz Proboszcz Krzysztof Sobiecki. Oprawę liturgiczną przygotowała schola młodzieżowa wraz z Panem Organistą. W kolejny dzień, w Uroczystość Bożego Narodzenia do parafialnej świątyni licznie przybyły dzieci by pokłonić się malutkiemu Jezusowi w żłóbku. W oprawę Mszy św. włączyła się schola młodsza. Słowo w tym dniu skierował do wszystkich O. Zbigniew. W trzecim dniu wspominano w liturgii św. Szczepana. Do wspólnoty parafialnej właczona została Maria Weronika a na zakończenie zgodnie z tradycją było poświęcenie owsa.