Pożegnanie najstarszej parafianki

10 lutego odeszła do Pana najstarsza mieszkanka naszej Parafii ś.p. Marianna Ścieranka z Tarnawy Górnej. Przeżyła 102 lata. 13 lutego Mszy św. pogrzebowej przewodniczył Ks. Proboszcz. Podczas kazania przypomniał historię życia zmarłej Marianny, która pomimo tak sędziwego wieku, jeszcze nie tak dawno była w miarę w dobrej kondycji fizycznej.  Po Mszy św. odprowadzono Zmarłą na miejscowy cmentarz. Niespełna rok temu w naszej gazetce "Echo Parafialne" P. Stanisław Zarzyczny przedstawił historię jej życia. Analizując jej długie i niełatwe życie znajdujemy uzasadnienie i potwierdzenie w nim Słowa Bożego: „ Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną” (Ps 23). Spoczywaj w pokoju....