Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

Kolejny dzień Rekolekcji wielkopostnych w parafii przypadł w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Po Mszy św. porannej przez cały dzień  była możliwość spotkania się z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie. Natomiast podczas Mszy św. wieczornej, koncelebrowanej, Ksiądz rekolekcjonista poprzez objawienia się Maryi w różnych miejscach i czasie przybliżył Jej wielkość troskę o naród Polski. Przed błogosławieństwem miał miejsce też obrzęd przyjęcia w Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Po Mszy św. było spotkanie Księdza Rekolekcjonisty z młodzieżą. Kandydaci do Bierzmowania otrzymali krzyże i odnowili pzryrzeczenia abstynenckie. Wszystkich przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, który będzie miał miejsce już w najbliższy poniedziałek polecajmy w naszych modlitwach.