Uroczystości pogrzebowe śp. Kazimierza Stacha

W dniu dzisiejszym odbyły się uroczystości pogrzebowe zmarłego śp. Pana Kazimierza Stacha – długoletniego kościelnego naszej parafii. Pana Kazimierz pełnił swoją posługę przez 27 lat. Mszy św. pogrzebowej przewodniczył i Słowo Boże wygłosił Proboszcz parafii Ks. Krzysztof Sobiecki. W koncelebrze byli również Księża Rodacy – Ks. Marek Zarzyczny –m proboszcz parafii Jasienica Rosielna, Ks. Jacek Zarzyczny – proboszcz parafii Jaśliska i Ks. Łukasz Pałacki – proboszcz parafii Wołkowyja. Mszę św. koncelebrowali również obecny wikariusz Ks. Łukasz Mroczek i były wikary, a obecnie Proboszcz parafii Ropienka Ks. Grzegorz Lęcznar. W obstawę Mszy św. i uroczystości pogrzebowe włączyła się również Liturgiczna Służba Ołtarza. Dziękując Bogu za wspaniałą, oddaną i sumienną posługę Pana Kazimierza, wierzymy, że Dobry Bóg wynagrodzi za te zasługi w Niebie.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie….