11 Listopada w przedszkolu

09 listopada 2010 r. w Przedszkolu Niepublicznym obchodzono 92 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Dla Przedszkolaków te treści może nie są jeszcze do końca zrozumiałe, lecz w montażu słowno-muzycznym wyraziły one swój patriotyzm wierszem i piosenką. Wraz z rodzicami min. odśpiewały nasz Hymn Narodowy i a w wierszu „Kto ty jesteś…” w przeuroczy sposób wyraziły swoją miłość do Ojczyzny. Program ten przygotowały z dziećmi Pani Bogusia i Pani Ania przy wydatnej pomocy dekoratorskiej Pani Joasi.

Dla dzieci był to kolejny dzień pełen wrażeń bo w tym dniu Przedszkole odwiedził także pan fotograf …

JK