Zakończenie roku pracy DK

W niedzielę członkowie Domowego Kościoła wzięli udział w podsumowaniu Roku pracy Formacyjnej w parafii Czarna k/ Ustrzyk Dolnych. Spotkanie rozpoczęto Mszą św. pod przewodnictwem Moderatora RŚŻ Ks. Janusza Łuca i Proboszcza parafii Ks. Andrzeja Majewskiego. Zgromadzeni członkowie DK po Mszy św. zaproszeni zostali do Gminnego Ośrodka Kultury w Czarnej na poczęstunek. W radosnej atmosferze dzielono się doświadczeniami minionego roku pracy. Był czas na odświeżenie kontaktów i wzajemne ubogacanie się sobą. Z wdzięcznością dziękowano Bogu za czas dany każdej rodzinie, za umocnienie wiary, nadziei i miłości, dziękowano za kapłanów posługujących w RŚŻ i modlono się o potrzebne łaski dla posługujących i uczestników oaz wakacyjnych.