Zakończenie roku szkolnego

W piątek zakończono rok szkolny 2012/2013. O godz .8.00 dzieci, młodzież i pracownicy szkoły podstawowej i gimnazjum zgromadzili się w kościele parafialnym, by podczas Mszy św. podziękować Panu Bogu za siły i Jego opiekę. Następnie wszyscy udali się do szkoły by pożegnać swoich starszych kolegów z klasy VI SP i III gimnazjum. Podczas pięknie przygotowanych części artystycznych nie zabrakło podziękowań dla rodziców, nauczycieli, wychowawców i pracowników szkoły. Dziękowano również uczniom za ich trud i zaangażowanie na rzecz szkoły i środowiska. Uroczystościom towarzyszyła radość, alepojawiły się też łzy wzruszenia na twarzach absolwentów. Po części oficjalnej wszyscy uczniowie udali się do swoich klas, by po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkać się ze swoim wychowawcą i odebrać nagrody w postaci świadectwa.

Mamy wakacje.

Niech ten czas zasłużonego wypoczynku będzie czasem obfitującym w nowe odkrycia i doświadczenia i niech nikt nie zapomni o mądrym wykorzystaniu  tego czasu .