Pielgrzymka RŚŻ do Helusza

W sobotę 25 sierpnia przedstawiciele Domowego Kościoła naszej Parafii uczestniczyli w  Pielgrzymce Ruchu Światło-Życie w Heluszu. Spotkanie rozpoczęło się od zawiązania wspólnoty i modlitwy do Ducha Świętego. Następnie uczestnicy rekolekcji poszczególnych turnusów wakacyjnych dzielili się  swoim świadectwem umocnienia wiary.  Podczas Eucharystii sprawowanej pod przewodnictwem bpa Stanisława Jamrozka dziękowano Bogu i ludziom za czas rekolekcji wakacyjnych i proszono o potrzebne łaski na nowy rok pracy formacyjnej wspólnoty RŚŻ .

Spotkanie miało miejsce w przy Ośrodku Formacyjno – Wypoczynkowym  DK „Nazaret – Helusz”, którego Dyrektorem powołanym przez Arcybiskupa Adama Szala został nasz rodak Ks. Jacek Zarzyczny.