X lat Stowarzyszenia i Przedszkola Niepublicznego w Tarnawie Dolnej

W sobotę 17 listopada miała miejsce uroczystość związana z X-leciem działalności Stowarzyszenia "Nasza Przyszłość - Tarnawa" oraz X- leciem funkcjonowania Przedszkola Niepublicznego im. Ks. Prałata J. Jakieły w Tarnawie Dolnej. Spotkanie rozpoczęto Mszą św. w intencji założycieli i członków Stowarzyszenia oraz pracowników placówek oświatowych prowadzonych przez Stowarzyszenie. W drugiej części podsumowano 10 letni okres pracy Stowarzyszenia dla środowiska oraz pracę przedszkoli i żłobków w tym okresie. Zarząd Stowarzyszenia złozył także podziękowan ia dla osob wspierających Stowarzyszenie, a wśród wyróznionych znaleźli się min. Ks. Prałat Jan Krupiński, Burmistrz MiG Zagórz Pan Ernest Nowak, Dyrektor MGOKiS Pan Edward Mąka, Pan Marek Marcinik Przewodnioczący RM w Zagórzu oraz wieloletni sołtys sołectwa Tarnawa Górna oraz Pani Jadwiga Rudy - księgowa prowadząca nieodpłatnie sprawy finansowe Stowarzyszenia. Podziekowano także pracowników Przedszkola, którzy pracują od początku istnienia Przedszkola. Podziękowania od pracowników otrzymali także dyrektorzy placówek. W dalszej części uczestnicy spotkania wieczór spędzili w radosnej atmosferze przy tancach, śpiewie i rozmowach.