Rekolekcje dla Prezesów POAK

Co roku w styczniu odbywają się Rekolekcje dla  prezesów Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej z Archidiecezji Przemyskiej. 19 - 20 stycznia 2019 roku  70 -ciu prezesów zebrało się w Domu Pielgrzyma w Strachocinie u Świętego Andrzeja Boboli . Ksiądz asystent diecezjalny wygłosił 7 konferencji  hasło na ten Rok Liturgiczny ,, W MOCY BOŻEGO DUCHA'' . Ksiądz mówił nam jak mamy korzystać z Pisma świętego, mówił o chrzcie świętym o bierzmowaniu i do czego powinni dążyć członkowie Akcji Katolickiej . Uczestniczyliśmy w dwóch mszach świętych , adorowaliśmy Najświętszy Sakrament ,  było nabożeństwo do świętego Andrzeja Boboli wraz z ucałowaniem relikwii , oglądaliśmy film o świętym Ignacym Loyoli. Uduchowieni wróciliśmy do naszych domów.

Krystyna Zajdel