Imieniny Księdza Grzegorza

W dniu dzisiejszym w naszej współnocie parafialnej obchodziliśmy imieniny wikariusza Parafii Ks. Grzegorza. Podczas wieczornej Mszy św. modlono się w Jego intencji. Po Mszy dzieci i członkowie Domowego Kościoła złożyli drogiemu solenizantowi serdeczne życzenia a scholka uświetniła tę Mszę św. swoim śpiewem.

Drogi Księże Grzegorzu!

Dziękując Bogu za dar Twojej obecności w naszej Parafii życzymy Ci dużo zdrowia, radości i sił do realizacji wszystkich zamierzeń i planów. Życzymy abyś w swoim otoczeniu i pracy zawsze spotykał dobrych, życzliwych i pomocnych ludzi, aby każdego dnia towarzyszyła Ci pomoc i opieka Boża.

Modlimy się by Bóg błogosłąwił Ci i obdarzał nieustannie swoją łaską i pokojem. Duch św. niech opromienia  swoim światłem każdy dzień Twojej kapłańskiej posługi. Jezus niech zawsze będzie Twoim Przyjacielem a Mryja niech przygarnia Cię do swego serca.