Dzień Patrona

17 maja (piątek) po raz kolejny, lecz niestety ostatni już raz w Gimnazjum obchodzono Dzień Patrona. Dzień ten rozpoczęto uroczystą mszą świętą w Kościele Parafialnym  w Tarnawie, w której uczestniczyła społeczność szkolna oraz zaproszeni goście. Następnie uczniowie gimnazjum zaprezentowali program artystyczny, dzięki któremu w niezwykły sposób można było odkryć  postać Świętego Jana Pawła II. Na zakończenie obejrzano prezentację multimedialną podsumowującą działalność Gimnazjum. Ogłoszono również wyniki międzypowiatowego konkursu pod hasłem „ Święty Jan Paweł II – Mój Patron”. W tym dniu pamiętano o nauczycielach, którzy w swojej pracy z uczniem zdolnym osiągali sukcesy.                                            (Materiał zaczerpnięto ze strony Gimnazjum)